x

 
    
    
   10 11 12 13 14 1516 17 18 19 20 21 22   
Economie / Finante,
colecţia: Dezvoltare Profesională Continuă...
: C.E.C.C.A.R
: Romania
: 2010
ISBN: 978-973-8414-83-9
: 272
Disponibilitate: La comandă în 15 zile
:90.00
Economie / Finante,
: CECCAR
: Romania
: 2010
ISBN: 978-606-580-001-4
: 1192
Disponibilitate: La comandă în 15 zile
:337.00
Economie / Finante
colecţia: Standarde Profesionale...
: C.E.C.C.A.R
: Romania
: 2011
ISBN: 978-973-8414-95-2
: 344
Disponibilitate: La comandă în 15 zile
:112.00
Economie / Finante,
colecţia: Contabilitate...
: C.E.C.C.A.R
: Romania
: 2011
ISBN: 978-973-8414-67-9
: 392
Disponibilitate: La comandă în 15 zile
:135.00
Economie / Finante,
colecţia: Dezvoltare Profesională Continuă...
: C.E.C.C.A.R
: Romania
: 2010
ISBN: 978-973-8414-85-3
: 202
Disponibilitate: La comandă în 15 zile
:90.00
Un IQ financiar mai bun
-10 %
Robert Kiyosaki, Emi Kiyosaki
Economie / Finante, Biografii / Personalia, Dezvoltare personala
Doua vieti, doua calatorii. Iata-i impreuna, dupa ce au fost de atatea ori departe unul de...
: Curtea Veche
: Romania
: 2014
ISBN: 978-606-588-061-0
: 256
Disponibilitate: La comandă în 15 zile
:160.00
: 144.00
Frate bogat, sora bogata
-6 %
Robert Kiyosaki, Emi Kiyosaki
Economie / Finante, Biografii / Personalia, Dezvoltare personala
Doua vieti, doua calatorii. Iata-i impreuna, dupa ce au fost de atatea ori departe unul de...
: Curtea Veche
: Romania
: 2014
ISBN: 978-606-588-690-2
: 368
Disponibilitate: La comandă în 15 zile
:190.00
: 179.00
Kim Kiyosaki
, Economie / Finante, Psihologie, Dezvoltare personala
Pentru femeia care lupta cu insistenta sa-si castige independenta financiara... fara a mai depinde de...
: Curtea Veche
: Romania
: 2011
ISBN: 9786065881037
: bună
: 288
Disponibilitate: 0

Economie / Finante, Dezvoltare personala
: Combinatul poligrafic
: Moldova
: 2007
ISBN: 978-9975-901-81-9
: 192
Disponibilitate: 0

Marketingul in economia de tranzitie
-31 %
Dumitru Popovici
Economie / Finante
: Moldreclama
: Moldova
: 1998
: 451
Disponibilitate: La comandă în 15 zile
:98.00
: 68.00
Drept / Juridic, Economie / Finante, Profesii / Meserii, Industrie, Marketing / Management
Indrumar pentru producerea , prelucrarea , marcarea , si marketingul produselor alimentare ecologice...
: Moldova
: 2001
: 64
Disponibilitate: 6
:40.00
Paul Bran
Economie / Finante
: Economica
: Romania
: 1995
ISBN: 973-96487-7-9
: bună
: 287
Disponibilitate: La comandă în 15 zile
:100.00
Managementul calitatii
-20 %
Marieta Olaru
Economie / Finante,
: Economica
: Romania
: 2004
ISBN: 590158-7
: 504
Disponibilitate: 1
:98.00
: 78.00
Arcadie Capcelea
Economie / Finante,
: Chisinau
: Moldova
: 1995
ISBN: 5-376-01880-6
: 96
Disponibilitate: 0

Robin S. Sharma
, Economie / Finante, Biografii / Personalia, Dezvoltare personala
Descifreaza-ti tainele destinului si inspira-te cu idei stralucite pentru o viata stralucita! Viata ta este...
: Vidia
: Romania
: 2010
ISBN: 978-606-92477-8-5
Disponibilitate: 0

Niall Ferguson
Economie / Finante
Declinul Occidentului a fost anticipat de multa vreme, iar simptomele sale par astazi omniprezente: incetinirea...
: Polirom
: Romania
: 2014
ISBN: 978-973-46-4297-7
: 176
Disponibilitate: La comandă în 15 zile
:148.00
Nicolae Felecan, Ovidiu Felecan
, Economie / Finante, , Dicționare / Enciclopedii / Ghiduri
Tiparirea dictionarului se justifica prin nevoia de a pune la indemana tineretului studios, dar si...
: Vox
: Romania
: 2007
ISBN: 9789731770048
: 128
Disponibilitate: La comandă în 15 zile
:29.00
John Middleton
, Economie / Finante
Noile tehnologii ale informatiei, care au creat o piata globala si s-au substituit metodelor traditionale...
: Meteor Press
: Romania
: 2010
ISBN: 978-973-728-403-7
: 208
Disponibilitate: 0

Peter Noll, Hans Rudolf Bachmann
, Economie / Finante, Profesii / Meserii
Machiavelli in lumea afacerilor este o satira la adresa legilor succesului. In centru se afla...
: Meteor Press
: Romania
: 2008
ISBN: 978-973-728-260-6
: 144
Disponibilitate: La comandă în 15 zile
:112.00
   10 11 12 13 14 1516 17 18 19 20 21 22